O firmie

Nasza firma jest nowoczesnym, prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, świadczącym usługi budowlane głównie na terenie województwa małopolskiego jak i na terenie całej Polski. Naszą domeną jest łączenie ceglanych tradycji z nowoczesnymi inspiracjami!

Zajmujemy się wszelkimi usługami związanymi z każdym rodzajem klinkieru. Wykonujemy elewacje, parapety, kominy, ogrodzenia, mury oporowe, grille, wędzarnie, kwietniki, ścianki działowe, kominki wszystko co można wykonać z klinkieru.

Dewizą naszej firmy  jest zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów. Celem naszej codziennej pracy jest możliwość sprostania oczekiwaniom i wymaganiom każdego Klienta, zachowując przy tym najwyższy stopień bezpieczeństwa i fachowości. Spełniając ludzkie marzenia o idealnych, pięknych elewacjach oraz przytulnych wnętrzach dających spokój, ciepło i bezpieczeństwo. Po zakończonej pracy nie ma bowiem nic cenniejszego od szczerego uśmiechu i radości naszych Klientów podziwiających jej efekty.

W swojej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały i technologie, chętnie korzystając z tych najnowocześniejszych. Za każdym jednak razem dobieramy je tak, by sprostać nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, przy jednoczesnym rygorystycznym przestrzeganiu wszystkich zasad i atestów bezpieczeństwa oraz zasad sztuki budowlanej.

Atutem naszej firmy są także atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz ze staraniami przestrzegania terminowości.

z powazaniem Łukasz Chlupka